Doğuş Üniversitesi

İstanbul’un en gözde üniversitesi haline gelen Doğuş Üniversitesi genel olarak akademik yönden üniversiteleri değerlendiren bir kurum olan URAP tarafından İstanbul’un en iyi 3. üniversitesi seçilmiştir. Yine aynı kurumun Türkiye genelinde yaptığı araştırma neticesinde ise 7. sıraya yerleşmiştir. Türkiye’nin birçok yerinde bulunan Doğuş okulları sayesinde öğrencinin temel ana sınıfı eğitiminden, üniversite sürecine kadar gelişimi takip edilmektedir. Temelden yetiştirmeyi ilke edinen doğuş özel okulları sayesin de öğrenciler daha başarılı bir hale gelmektedirler.

Doğuş Üniversitesi Nerede?

Üniversite İstanbul’ da Anadolu yakasında yer almaktadır. Kadıköy’ de yer alan Doğuş Üniversitesi Acıbadem Semtindedir. Kadıköy’ den E-5′ den geçen Kartal istikametine giden otobüsler direkt olarak üniversite durağından geçmektedir. Ayrıca Kadıköy’ den İETT’ nin 8 numaralı vali evleri otobüsüyle de üniversiteye ulaşım sağlayabilirsiniz. Anadolu yakasından da çeşitli otobüs seferleri olduğu gibi en kolay ulaşım için metrobüs kullanılması önerilir.

 

Doğuş Üniversitesi Personel Alımı

İçinde bulundurduğu birçok farklı program ve bölüm sayesinde, her sene yeni ve dinamik kadroya ihtiyaç duyan Doğuş Üniversitesi her sene başında öğretmen alımı yapmaktadır. Alımlar üniversitenin bir birimi olan Personel Müdürlüğü tarafından takip edilmektedir.

Köklü bir üniversite olması sebebiyle sürekli olarak personel ihtiyacı duyan Doğuş Üniversitesi açık bulunan pozisyonları internet aracılığıyla yayınlamaktadır. Yine Personel Müdürlüğü tarafından takip edilen alımlarda her dönem yüzlerce kişi istihdam edilmektedir.

Doğuş Üniversitesi İletişim

Ulaşımda olduğu gibi iletişim de oldukça kolaydır. Üniversite içinde bulunan 25 farklı birimin kendi santral hattı mevcuttur. Bu sayede kişinin istediği bilgiyi en hızlı biçimde alması amaçlanmaktadır. Günümüz teknolojisinde mail ile iletişim de kullanılabileceği gibi ayrıca üniversitede bulunan genel santral hattın da 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Adress: Acıbadem, Kadıköy, 34722 İstanbul

Web Adresi: http://www.dogus.edu.tr/

Telefon: 0(216) 444 79 97

Fax : 0(216) 327 96 31

 Doğuş Üniversitesi Fiyatları hakkında bilgi almak için yazının üzerine tıklayın.

İstanbul’un en gözde üniversitesi haline gelen Doğuş Üniversitesi genel olarak akademik yönden üniversiteleri değerlendiren bir kurum olan URAP tarafından İstanbul'un en iyi 3. üniversitesi seçilmiştir. Yine aynı kurumun Türkiye genelinde yaptığı araştırma neticesinde ise 7. sıraya yerleşmiştir. Türkiye'nin birçok yerinde bulunan Doğuş okulları sayesinde öğrencinin temel ana sınıfı eğitiminden, üniversite sürecine kadar gelişimi takip edilmektedir. Temelden yetiştirmeyi ilke edinen doğuş özel okulları sayesin de öğrenciler daha başarılı bir hale gelmektedirler. Doğuş Üniversitesi Nerede? Üniversite İstanbul' da Anadolu yakasında yer almaktadır. Kadıköy' de yer alan Doğuş Üniversitesi Acıbadem Semtindedir. Kadıköy' den E-5' den geçen Kartal istikametine giden otobüsler direkt olarak üniversite durağından…

Genel Bakış

Eitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*