Beykent Üniversitesi

Beykent Üniversitesi, eğitim öğretim konusunda hassasiyeti ve öğrencilerine sunduğu imkânlar konusunda ünlenen bir üniversite. Bu üniversite Beykent Vakfı tarafından kurulmuş olup sıcak sevecen bir eğitim ortamı olduğu belirtilmektedir.

Üniversitenin Kampüs yaşamı oldukça aktif ve sosyal. Okumak istediğiniz bölüme karar verip gerekli ygs ve LYS puanlarını aldıktan sonra bu üniversiteye kabul edil Pek çok öğrencinin hayali olan bu üniversite hakkında biraz bilgi verelim:

Beykent Üniversitesi Kampüsü:

Eğitim öğretim ve sosyal imkânları olarak birçok öğrencinin hayali olan Beykent Üniversitesi kaliteli ortamı ile Türkiye’nin en gözde okullarından biri olmayı hak ediyor.

Beykent Üniversitesi öğretmen alımı

Bu seçkin üniversitede öğretim elemanı olmak isteyen kişiler düzenli olarak üniversitenin kendi sayfasını ziyaret etmeli ve ilanları kontrol etmelidir.

Beykent Üniversitesi personel iş alımı:

Üniversite resmi sitesinde ilan verilebilme ihtimali olmakla birlikte üniversitede hani pozisyonda çalışmak istiyorsanız cv’nizi okula elden teslim ederek ya da internet üzerinden üniversitenin resmi sitesiyle iletişim kurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sitenin iş olanakları sekmesi size istediğiniz bilgiyi verecek. Bu amaçla Beykent Üniversitesinin sitesini sık sık ziyaret etmeli ve başvurmak istediğiniz pozisyonla ilgili ihtiyaç olup olmadığını öğrenmelisiniz.

Beykent Üniversitesi İletişim

Çağrı numarası 4441997 den üniversite hakkında her şeyi öğrenebilir ayrıca Beykent Üniversitesi resmi sitesinden iletişim sekmesine tıklayıp mail yoluyla da bilgi edinebilirsiniz.

  Beykent Üniversitesi nerede?

Ayazağa-Maslak Yerleşkesi

Adres:Ayazağa/Maslak
İstanbul
Faks: 0212 289 64 90

Taksim Yerleşkesi

Adres: Sıraselviler
Beyoğlu-İstanbul
Faks: 0212 243 02 78

Beylikdüzü Yerleşkesi

Adres: Beykent, Büyükçekmece/İstanbul
İstanbul
Faks: 0212 867 55 68

Olmak üzere üç farklı Kampüse ayrılmıştır.

          

Beykent Üniversitesi Fiyatları yazısında basarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.”

Beykent Üniversitesi, eğitim öğretim konusunda hassasiyeti ve öğrencilerine sunduğu imkânlar konusunda ünlenen bir üniversite. Bu üniversite Beykent Vakfı tarafından kurulmuş olup sıcak sevecen bir eğitim ortamı olduğu belirtilmektedir. Üniversitenin Kampüs yaşamı oldukça aktif ve sosyal. Okumak istediğiniz bölüme karar verip gerekli ygs ve LYS puanlarını aldıktan sonra bu üniversiteye kabul edil Pek çok öğrencinin hayali olan bu üniversite hakkında biraz bilgi verelim: Beykent Üniversitesi Kampüsü: Eğitim öğretim ve sosyal imkânları olarak birçok öğrencinin hayali olan Beykent Üniversitesi kaliteli ortamı ile Türkiye’nin en gözde okullarından biri olmayı hak ediyor. Beykent Üniversitesi öğretmen alımı Bu seçkin üniversitede öğretim elemanı olmak isteyen kişiler…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*