Beykent Üniversitesi Fiyatları

           İstanbul Beykent Üniversitesi fiyatları, tüm bölümlerde diğer özel üniversitelere göre son derece uygun fiyatlardır. Profesyonel akademik kadrosu, kaliteli eğitim sistemi ve donanımlı personeli, kampüslerinin kullanışlılığı ve eğitim konusunda hiç bir eksiğinin olmamasına rağmen fiyatları çok uygundur.

Beykent Üniversitesi, dünya çapında verdiği kaliteli eğitimle kendini ispat etmiş vakıf üniversitesidir. 4 ayrı yerleşkesi olup yerleşkelerde 9 fakültesi bulunmaktadır. Uzaktan Öğretim Sistemi sayesinde eğitim alamayan adaylara kapı açarken, Araştırma ve Sürekli Eğitim Merkezinin oluşturduğu programlar sonucunda katılım belgesi, sertifika vermektedir.

            Beykent Üniversitesi ücretleri, tüm bölümler için farklı tutarlarda belirlenmiştir. Beykent Üniversitesi okul fiyatları her yıl kayıt döneminde belli olmaktadır. Bir önceki yıla oranla büyük bir farklılık göstermese de küçük değişiklikler olabilmektedir. Bu değişik fiyat uygulamaları mutlaka yükselecek şekilde revize edilmez. Bazen daha uygun hale getirilir, bazen ödemelerde yapılan kolaylıklar olabilir, kampanyalı fiyat tarifeleri uygulanabilir. Bunlar için üniversite ilana çıktığında mutlaka bilgilendirme yapmaktadır.

Lisans Programlarında eğer burslu okumuyorsanız Hukuk Fakültesi haricinde tüm fakültelerin 1 yıllık peşin ödeme fiyatı 23.750 TL, taksitli fiyatı 25.000 TL’dir. Beykent Üniversitesi ücretleri Hukuk Fakültesi için peşin ücreti 27.750, taksitli ücreti 29.000 TL’dir. Dönem öncesinde kayıt yaptırdıysanız Hukuk Fakültesi dışındaki tüm bölümlerin peşin fiyatı 22.325,taksitli fiyatı 23.500 TL’dir. Hukuk Fakültesi peşin ödeme 25.600,taksitli ödeme 27.00 TL’dir. Diğer eğitim ücretlerine Öğrenci işlerinden ulaşabilirsiniz.

beykent universitesi ucretleri

 1. Öğrenim fiyatları kdvyi içermektedir.
 2. Banka taksitlendirmesi için vadeli ödeme seçeneğini kullanacak olan veliler için ödeme yapıcak kişi ile BANK ASYA, TEB, DENİZBANK veya YKB bankalarına başvurmaları gerekmektedir.
 3. Ödemeleri kredi kartı ile gerçekleştirecek olan veliler için ise anlaşmalı sanal pos veya okuldan limitlerinin uygun olması durumunda kayıt yaptırabilmelerine olanak sağlanmaktadır.geçerli sanal poslar; Bonus, World, Paraf, Maximum, Card Finans, Asya Card
 4. Vadeli ödeme seçeneği seçildiğinde 10 a kadar eşit taksit imkanı uygulanabilmektedir.
 5. Fiyatlar 1 yıl 2 eğitim dönem i için geçerli alınacak olan ücrettir.
 6. Burslu programa yerleştirilen öğrencilerin yalnızca eğitim ücretleri okul tarafından ödenir.
 7. İndirim yada burslardan kardeş indirimi dışında birinin kullanılması gerekmektedir.

Beykent Üniversitesi burs imkânları

            Beykent Üniversitesi bursluluk sınavları için LYS sıralamasında Mütercim-Tercümanlık (İngilizce), Mütercim-Tercümanlık (Rusça), İngiliz Dili ve Edebiyatı hariç Türkiye genelinde ilk 1000 e giren öğrencilere her yıl 9 ay süreyle 800 TL, ücretli programları tercih edenlere 0 indirim uygulanır.

Bu bilgileri alabilmek için gözünüz kulağınız üniversitenin internet sitesinde olsun. Üniversitenin internet sitesinden bu tür haberleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. Beykent Üniversitesi bursluluk sınavları düzenleyerek başarılı öğrencilerini de ayrıca okutmaktadır. Bu öğrencilere adeta her şey dahil bedava eğitim politikası ile yaklaşılmaktadır ve ülkenin yetişmiş insan ve beyin gücüne dahil etmeye çalışmaktadır.

           Beykent Üniversitesi burs imkânları çok çeşitli olabilmektedir. Henüz lisans yerleştirme sınavlarındayken bu okulları burslu olarak tercih edebileceğiniz gibi okulun açtığı burs sınavlarına da girerek okulu bursu olarak okuyabilirsiniz. Özel üniversitelerde okumanız başak vakıf veya burs veren kuruluşlardan burs almanızı engellemez. Beykent Üniversitesi indirimleri ülkenin ekonomik durumu göze alınarak faydalı olacak şekilde belirlenir.

 • Akademik Başarı burslarında her yıl bölüm birincilerine ertesi sene %50 burs verilir.
 • Spor ve Sanat bursunda bu alanlarda başarılı öğrencilere %50 burs verilir.
 •  Kardeş bursu ile her kardeşe indirim uygulanır.
 •  Bakolarya Diplomasına sahip olan öğrencilere belli oranlarda burslar verilmektedir.
 •  Beykent Eğitim Kurumlarından mezun bireyler için de burs olanakları mevcuttur.
           İstanbul Beykent Üniversitesi fiyatları, tüm bölümlerde diğer özel üniversitelere göre son derece uygun fiyatlardır. Profesyonel akademik kadrosu, kaliteli eğitim sistemi ve donanımlı personeli, kampüslerinin kullanışlılığı ve eğitim konusunda hiç bir eksiğinin olmamasına rağmen fiyatları çok uygundur. Beykent Üniversitesi, dünya çapında verdiği kaliteli eğitimle kendini ispat etmiş vakıf üniversitesidir. 4 ayrı yerleşkesi olup yerleşkelerde 9 fakültesi bulunmaktadır. Uzaktan Öğretim Sistemi sayesinde eğitim alamayan adaylara kapı açarken, Araştırma ve Sürekli Eğitim Merkezinin oluşturduğu programlar sonucunda katılım belgesi, sertifika vermektedir.             Beykent Üniversitesi ücretleri, tüm bölümler için farklı tutarlarda belirlenmiştir. Beykent Üniversitesi okul fiyatları her yıl kayıt döneminde…

Genel Bakış

Öğrenim Ücretleri
Yurt Ücretleri
Ek Giderler

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

2 yorum

 1. merhaba,yuksek lisans icin bligi istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*