Bahçeşehir Üniversitesi

Eğitim ve eğitim alanında yapılan çalışmalar her geçen gün artış göstermektedir. Modern kültür insanları sürekli okumaya ve öğrenmeye teşvik ederken genç beyinlerin en büyük yatırımını da üniversiteler üstlenmektedir. Yenilenen teknoloji ürünleri üniversitelerin her ihtiyaçlarını karşılayarak öğrencilere en iyi hizmeti vermek için çalışmalar yapar.

Tabi ki bu da maliyetli bir iştir ve özel üniversiteler bu konuda yarış halindedir. İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi de bu konuda oldukça özenli davranan ve öğrencileri için her fırsatı değerlendiren bir kurum haline gelmiştir.

Bahçeşehir Üniversitesi öğretmen alımı

Aynı zamanda vakfın özel okulları da mevcuttur. Bahçeşehir Üniversitesi kampüsü öğrencilere kaliteli bir hizmet sunmak için tüm imkânları sağlamaktadır. Öncelik her zaman öğrencilerin eğitim ve öğrenimi için tüm imkânları sağlamaktır. Bu yüzden de öğretmen seçimleri en hassas konulardan biridir. Bahçeşehir Üniversitesi öğretmen alımı konusunda titiz davranarak en kaliteli ve yüksek bilgi donanımlı öğretmenleri bünyesinde toplamaktadır.

Öğrencilerin ve velilerin de onayı ve talebi doğrultusunda personel alımlarına her zaman özen göstermekte, velilerden gelen şikâyetler konusunda asla kayıtsız kalmadan gerekli uygulamaları yapmaktadır. Bahçeşehir Üniversitesi personel iş alımı konusunda da adresimizi ziyaret ederek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Üniversitemizi ve özel okullarımızı kaliteli bir eğitim almak için güvenle tercih edebilirsiniz.

Bahçeşehir Üniversitesi nerede

Peki, okul hakkında biraz bilgi verelim. Öncelikle Bahçeşehir Üniversitesi nerede diye soracak olanlara üniversitemiz İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Bahçeşehir’ de kurulmuş ve geliştikçe birçok semtte kampüsler açarak alanını genişletmiştir. Okulumuzun Beşiktaş, Galata ve Şişli’ de kampüsleri bulunmaktadır. www.bahcesehir.edu.tr adresinden Bahçeşehir Üniversitesi iletişim bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Her türlü bilgi için ulaşabileceğiniz e-posta adresi: bahcesehiruniversitesi@hs01.kep.tr

Operatör Telefonu:444 2864 (BUNİ)

Normal Telefonu: 0 216 579 8195

Faks: 0(212) 381 00 20

Beşiktaş Yerleşkesi (Ana Yerleşke)

Adresi: Çırağan Caddesi Osmanpaşa Mektebi Sokak No: 4 – 6 34353

Beşiktaş,İSTANBUL / TÜRKİYE

Şişli Yerleşkesi (Meslek Yüksekokulu Bölümleri ve Meslek Yüksekokulu Hazırlık Programı)
(Fakülte İngilizce Hazırlık Okulu)

Adresi: Abide-i Hürriyet Cad. No:316

Şişli, İSTANBUL / TÜRKİYE

Galata Yerleşkesi

Adresi: Müeyyetzade Mahallesi Kemeraltı Caddesi Karaoğlan Sokağı No: 24/a

Galata/Karaköy İSTANBUL/TÜRKİYE

Göztepe Yerleşkesi (BAU Temel Tıp Bilimleri)

Adresi: Sahrayı Cedid Mahallesi Batman Sokak No: 66 – 68

Yenisahra/Kadıköy

İSTANBUL/TÜRKİYE

 

Bahçeşehir Üniversitesi fiyatları hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim ve eğitim alanında yapılan çalışmalar her geçen gün artış göstermektedir. Modern kültür insanları sürekli okumaya ve öğrenmeye teşvik ederken genç beyinlerin en büyük yatırımını da üniversiteler üstlenmektedir. Yenilenen teknoloji ürünleri üniversitelerin her ihtiyaçlarını karşılayarak öğrencilere en iyi hizmeti vermek için çalışmalar yapar. Tabi ki bu da maliyetli bir iştir ve özel üniversiteler bu konuda yarış halindedir. İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi de bu konuda oldukça özenli davranan ve öğrencileri için her fırsatı değerlendiren bir kurum haline gelmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi öğretmen alımı Aynı zamanda vakfın özel okulları da mevcuttur. Bahçeşehir Üniversitesi kampüsü öğrencilere kaliteli bir hizmet sunmak için tüm imkânları sağlamaktadır. Öncelik her…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatı

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*