Acıbadem Üniversitesi

Tercih dönemlerinin gelmesiyle birlikte gençler ve aileleri üniversite arayışında duraklarını belirlemeye başladılar. Yeni dönemde de Acıbadem Üniversitesi tercihlerde üst sırada olmaya devam ediyor. İstanbul Acıbadem Üniversitesi kampüsü 2007 yılında eğitim hayatına başladı ve günümüzde prestijli eğitimiyle kalitesini ortaya koymaya devam ediyor. Ancak sorular kafamızda şekillenmeye başladığı bu dönemde üniversitelerle ilgili en önemli soru şüphesiz konumları. Bu yüzden üniversitenin konumunu detaylı bir şekilde aşağıda incelemeye çalıştık.

Acıbadem Üniversitesi özel okulları gençlerimiz için kaliteli bir eğitim hayatı ve ardında güzel bir kariyer garantisi için çalışmakta. İstanbul Acıbadem Üniversitesi öğretmen alımı 13 Temmuz 2016 tarihine başvurularla devam etmekte. Acıbadem Üniversitesi personel iş alımı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilmektedir. Temel ilkeler ve doğru hedef ile hareket eden İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı doğru zamanda doğru insan ilkesi ile doğru yerde insan kaynaklarının verimli kullanılması ilkesini benimsemektedir.

İkinci temel ilkesi ise; tüm çalışanların motivasyonunu yükseltmeye dayalı çalışmalar yürütmektir. Bu hedefler ve ilkeler doğrultusunda çalışmakta olan İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı; Acıbadem Üniversitesi’ne atanan, görevlendirilen ve ayrılan tüm akademik ve idari personelin özlük işlemleri ilgili mevzuata göre yönetmekte. Çalışanların takım çalışmaları hakkındaki sorunları da yönetimin denetimiyle çözüm aramaktadır. Acıbadem üniversitesi tüm akademik ve idari personeli ile birlikte eğitim öğretim hayatında emin adımlarla sizler için yürümekte.

Ayrıca Acıbadem Üniversitesi taban puanları konusunda da öğrencilere bir çok imkan ve kolaylık sağlıyor. Tabikide bunun nedeni  özel bir okul olmasından kaynaklıdır. Öğrencilerin çok yüksek puan almasına gerek kalmadan çok iyi yerlere yerleşebilmesi mümkündür.

Acıbadem Üniversitesi nerede?

İstanbul Ataşehir ‘de bulunan Acıbadem Üniversitesi ulaşım açısından kolay bir konuma sahip. Acıbadem Üniversitesi iletişim bilgileri ve ulaşım açısından oldukça rahat konumuyla gençlerimizi düşünüyor

Adres: Kerem Aydınlar Kampüsü
Kayışdağı Cad. No:32, 34752 Ataşehir/İSTANBUL
Telefon: 0216 500 44 44
Fax: 0216 576 50 76
Mail: info@acibadem.edu.tr

Acıbadem Üniversitesi Ücretleri burada…

Tercih dönemlerinin gelmesiyle birlikte gençler ve aileleri üniversite arayışında duraklarını belirlemeye başladılar. Yeni dönemde de Acıbadem Üniversitesi tercihlerde üst sırada olmaya devam ediyor. İstanbul Acıbadem Üniversitesi kampüsü 2007 yılında eğitim hayatına başladı ve günümüzde prestijli eğitimiyle kalitesini ortaya koymaya devam ediyor. Ancak sorular kafamızda şekillenmeye başladığı bu dönemde üniversitelerle ilgili en önemli soru şüphesiz konumları. Bu yüzden üniversitenin konumunu detaylı bir şekilde aşağıda incelemeye çalıştık. Acıbadem Üniversitesi özel okulları gençlerimiz için kaliteli bir eğitim hayatı ve ardında güzel bir kariyer garantisi için çalışmakta. İstanbul Acıbadem Üniversitesi öğretmen alımı 13 Temmuz 2016 tarihine başvurularla devam etmekte. Acıbadem Üniversitesi personel iş alımı İnsan…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*